Drobečková navigace

ENVI-AQUA > Vodní hospodářství

Vodní hospodářství

V oboru vodního hospodářství nabízíme celou řadu služeb, včetně poradenství. Provádíme ochranu vodních zdrojů (a návrhy ochranných pásem), vypracování povodňových plánů obcí, okresů a povodí a projekty studní, zásaků a odvodnění.

Legalizace studní

Máte studnu nebo plánujete její výstavbu? Naše společnost Vám poskytne veškeré nutné podklady pro legalizaci studně. Součástí těchto dokladů jsou:

  • hydrogeologické vyjádření k povolení k nakládání s podzemními vodami
  • projekt studny pro územní či stavební povolení
  • popř. pasporty studní

Vydatnost studní, kvalita podzemní vody a ochranná pásma

Doporučíme Vám prověřené dodavatele vrtných či zemních prací. Současně provádíme ověřování vydatnosti studní a kvality podzemní vody a zpracování hydrogeologických podkladů pro stanovení ochranných pásem vodního zdroje.

Likvidace srážkových vod vsakem

Hospodaření s dešťovou vodou je ekologická nutnost. Přesto se ukazuje, že tradiční řešení likvidace srážkových vod (tedy pomocí kanalizace a vypouštění do vodoteče) není někdy možné či optimální. Převážně za to mohou kapacitní a ekologické důvody.

Funkčnějším řešením je tedy likvidace srážkových vod vsakem. Pokud to umožní místní podmínky, je vsakování elegantní a bezproblémový způsob likvidace dešťové vody. Je také méně náročný na technologie. Nabízíme posouzení možnosti vsakování srážkových vod včetně technických návrhů řešení.

Kontakt

Zaujala Vás naše nabídka? Rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí kontaktních údajů.

Geografický a hydrogeologický průzkum | Monitorovací systémy | Životní prostředí | Sanace zemin, vody a vzduchuSkládky odpadů

Řez A-A v2008 web.jpg

ENVI-AQUA, s.r.o.
Blatného 1
616 00 Brno

Tel.: +420 541 214 615
Fax: +420 541 214 617

enviaqua@enviaqua.cz

IČ: 60753404
Firma zapsána u KS Brno,
odd. C, vložka 19465

foot[1].png